راهنمای انتخاب برند چینی بهداشتی

نویسنده : مدیر سایت

1742

زمان مطالعه : 10 دقیقه
مقالات

27فوریه2022|02: 13

ترجیح می‌دهید برای خانه یا محل کارتان از کدام برند چینی بهداشتی خرید کنید؟ این مقاله به شما کمک می‌کند که بدانید برای انتخاب برند چینی بهداشتی باید چه ملاحظاتی را در نظر گرفت.

البته که هرکسی معیارهایی برای انتخاب برند چینی بهداشتی دارد. این معیارها برخی اوقات شخصی هستند و برخی اوقات همه روی آن اتفاق نظر دارند. ما در این مطلب برخی از معیارهای مهم در انتخاب یک برند معتبر چینی بهداشتی را به شما معرفی کنیم.

1- آیا شرکت نگاهی تخصصی به صنعت چینی بهداشتی دارد؟

دو چیز نشان‌دهندۀ نگاه تخصصی یک شرکت است؛ نیروی انسانی و بخش‌های تخصصی.

تعداد، تخصص و تجربۀ نیروهای انسانی ضامن تولید محصولاتی باکیفیت است. در محصولاتی مانند چینی بهداشتی که نقش نیروی انسانی بسیار پررنگ است و بسیاری از مراحل تولید نیازمند دستان ماهر، هنرمند و پرتوان نیروی‌های انسانی است، این عامل بسیار پررنگ‌تر می‌شود. علاوه بر این وقتی نقش نیروی انسانی پررنگ می‌شود، تجربه نیز بیش از پیش رنگ می‌گیرد و قدمت شرکت و کارخانه به دلیل داشتن نیروهای قدیمی و با تجربه به یک مزیت رقابتی تبدیل می‌شود.

در کنار این موضوع، ساختار شرکت هم برای مدیریت و افزایش بهره‌وری افراد مهم است. شرکت‌های بزرگ برای رسیدگی به این مهم، علاوه بر فضای صنعتی بزرگ و استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا از دپارتمان‌های تخصصی مختلفی بهره می‌برند که برخی از آنها عبارتند از:

 • طراحی؛ ایده‌پردازی و پیشنهاد محصولات جدید
 • تحقیق و توسعه؛ تلاش دائمی برای پیشرفت محصولات
 • مدلسازی؛ ساخت الگوهای اولیۀ محصول با کارکرد درست
 • کنترل کیفیت؛ اطمینان از انتقال محصولات بی‌نقص به بازار
 • تأمین؛ تهیه و استفاده از مواد اولیۀ باکیفیت
 • آزمایشگاه؛ اطمینان از تولید محصولات استاندارد
 • فروش و خدمات پس از فروش؛ توزیع مناسب محصولات و اطمینان از رسیدن درست محصول به دست مشتری
 • بازاریابی؛ ارتباط سازنده با مخاطب و معرفی محصولاتی که نیاز کاربران را به خوبی رفع می‌کند

2-  دسترسی به محصولات و شرکت چگونه است؟

در انتخاب یک برند معتبر چینی بهداشتی درنظر داشته باشید که آیا در محل زندگی‌تان نمایندگی دارد؟ می‌توانید در زمان کوتاهی به نمایندگی فروش محصولاتش در استان خود مراجعه کنید؟ آیا محصولاتش در همۀ فروشگاه‌های معتبر وجود دارد؟

یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب برند معتبر چینی بهداشتی شبکۀ توزیع آن است. دسترسی آسان مصرف‌کننده به فروشگاه و نمایندگی‌های معتبر باعث می‌شود خرید با خیال راحت انجام شود. مصرف‌کنندۀ محصولات می‌تواند در هر زمان و در هر شرایطی با هر سؤال یا مشکلی به نماینده یا شرکت مراجعه کند.

3- چقدر بزرگ است یا قدرت تولید دارد؟

همواره بزرگ‌ترین برند چینی بهداشتی را انتخاب کنید. به وسعت کارخانه، فضاهای تولیدی، فضاهای انبار، ظرفیت تولید و قدمت کارخانه دقت کنید. شرکت‌های بزرگ شما را ناامید نمی‌کنند. سرمایه‌گذاری وسیع انجام‌شده برای راه‌اندازی و نگهداری یک شرکت تولیدی بزرگ پشتوانه‌ای است برای اعتبار آن برند. یک برند بزرگ چند ویژگی اساسی دارد:

 • ظرفیت تولید بالایی دارد؛ با استفاده از فضاهای تولیدی گسترده
 • به سرعت نیاز بازار را تأمین می‌کند؛ بدون محدودیت و با انعطاف بالا
 • دسترسی به محصولاتش آسان است؛ هرکجای ایران که باشید
 • معتبر است؛ نام آن را ا زبان فروشندگان معتبر می‌شنوید
 • قابل اطمینان است؛ پشتوانه مالی بالایی دارد

4- وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی معتبری دارد؟

این روزها علاوه بر دسترسی فیزیکی دسترسی دیجیتال به برندها هم بسیار مهم است. آیا می‌توانید با چند کلیک به وبسایت و شبکه‌های اجتماعی برند مورد نظرتان مراجعه کنید؟ این برند چقدر دغدغۀ رفع مشکلات و سؤالات شما را دارد و چقدر پاسخگو است؟

بد نیست با یک مثال توضیح دهیم. پس از خواندن این پست نام «چینی‌کُرد» را در گوگل جستجو کنید. این شرکت در وبسایت خود اطلاعات کاملی دربارۀ شرکت آورده است که به شما کمک می‌کند اطلاعات لازم برای بررسی برند، قدمت، بزرگی و اعتبار آن را راحت‌تر بدست آورید.

در بخش محصولات سایت کاربران آن می‌توانند محصولات شرکت را با توضیحات کامل و تصاویر آن ببینند و با هم مقایسه کنند. درخصوص اطلاعات نصب، نگهداری، تفاوت‌های فنی محصولات و در واقع هرآنچه لازم است، در دسترس افرادی که به دنبال بزرگترین برند چینی بهداشتی می‌گردند، قرار دارد.

شما وقتی به اینستاگرام این شرکت ایرانی مراجعه می‌کنید می‌توانید تصویری شفاف از آنچه در این شرکت می‌گذرد داشته باشید.

ازاین‌ رو وبسایت و شبکه‌های اجتماعی برندها می‌توانند یکی از معیارهای تصمیم‌گیری شما برای انتخاب برند چینی بهداشتی باشند.

در آخر

هنگام بررسی برندهای چینی بهداشتی و انتخاب برند معتبر به بزرگی کارخانه، تخصص و تجربه و حرفه‌ای‌بودن شرکت دقت کنید. علاوه‌بر اینها طبیعی است که سبد محصولات، تکنولوژی به‌کارگرفته‌شده و طراحی‌های بروز نیز نشان‌دهندۀ اعتبار یک شرکت چینی بهداشتی است. در واقع اینها خروجی یک شرکت بزرگ و معتبر است.

این مطلب یعنی راهنمای انتخاب برند چینی بهداشتی می‌تواند به شما کمک کند که انتخابی درست و قابل اطمینان داشته باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.